The&Partnership The&Partnership
The&Partnership
We’ve been thinking about...
section-item-1

Pomysł na lepszy content.

Dla marek chcących produkować content nadeszły ciekawe czasy. Mogą tworzyć go w niespotykanej wcześniej ilości wariantów i lokować w niemal nieskończonej ilości miejsc. Mogą używać danych nie tylko do precyzyjnego targetowania, ale też wykorzystywać je w procesie kreatywnym. Teoretycznie współczesny marketing ma narzędzia, aby osiągać niespotykane wcześniej rezultaty. Okazuje się jednak, że często brakuje ostatniego, najważniejszego puzzla w tej układance – o tym za chwilę…

section-item-2

Toyota zauważyła, że dotychczasowy model równoczesnej współpracy z kilkoma specjalistycznymi agencjami jest daleki od ideału. Pomimo rozbieżnych kompetencji agencje często konkurowały ze sobą, niejednokrotnie dublując wykonywane prace, nie zawsze posiadały wystarczające kompetencje w obszarze digital. Dodatkowo, z punktu widzenia klienta, nie bez znaczenia były również multiplikowane koszty np. overheadów w P&L’ach każdej z agencji.

 

Szukając partnera do radykalnej transformacji procesów i efektów pracy Toyota wybrała The&Partnership. Nasz pionierski model oparty jest na analizie danych łącząc kompetencje strategiczne, kreatywne, mediowe i produkcyjne w jednym, zintegrowanym zespole.

section-item-3

Dynamiczna Optymalizacja Kreacji (DCO) personalizując przekaz powinna pomagać w jeszcze lepszym dopasowaniu przekazu marketingowego do oczekiwań odbiorców. Tymczasem wydaje się, że w wielu wypadkach nie jest wykorzystywana nawet część jej możliwości marketingowych. Zobacz, jak możemy wykorzystywać DCO lepiej niż dotychczas.

section-item-4

Jak (od)budować lepszy marketing?

Johnny Hornby – prezes i założyciel The&Partnership mówi co mogłyby zrobić marki, żeby po pandemii mogły wrócić silniejsze niż wcześniej.

Please provide your contact information to continue

Detailed information on the processing of your personal data can be found in our Privacy Policy

This website uses Cookies to ensure you get the best experience. Continue